مارکوپولو مفتخر به دریافت تندیس جایزه ملی تعالی شد

جذب مشتری و گردشگر به عنوان نخستین زنجیره تامین در گردشگری و به دنبال آن رضایتمندی حداکثری گردشگران از خدماتی که ارایه می شود، تنها زمانی بدست می اید که فرایند های مناسب به گونه ای طراحی گردند تا خدمات ارایه شده، انتظارات و نیازهای گردشگران را برآورده کند. امروزه رضایت مشتریان یکی از معیارهای مهم برای سنجش کیفیت مراکز ارایه دهنده خدمات گردشگری است.

دانشگاه علم و فرهنگ در دو سال گذشته با همکاری جهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری با حمایت وزرات گردشگری با هدف رونق اقتصادی جایزه ملی تعالی گردشگری‌ را منطبق با الگو های بین المللی و EFQM در ۹ معیار ارزیابی و ۸ بخش به منتخبین حائز شرایط اهدا می نماید.

بسیاری از کارشناسان گردشگری معتقدند با به‌کارگیری تعالی در صنعت گردشگری، سازمان‌ها علاوه بر بهره‌مندی از دستاوردهای مختلف مرتبط با نتایج کلیدی خود از قبیل سود، سهم بازار، میزان فروش می‌توانند از یکسو میزان موفقیت خود را در اجرای برنامه‌های بهبود در فرایندها و مقاطع زمانی مورد ارزیابی قرار دهند و از سوی دیگر عملکرد خود را با سایر سازمان‌ها و شرکتهای در صنعت گردشگری مقایسه کنند.

هلدینگ گردشگری مارکوپولو به عنوان شرکت پیشرو ارایه دهنده خدمات نوین گردشگری و تور اپراتور برجسته داخلی و بین المللی در دومین سال جشنوراه ی تعالی موفق به دریافت تندیس جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری شد.

برند مارکوپولو توانسته در اکثرمعیارها والگوی مهم جایزه ملی تعالی گردشگری  در حوزه توانمندسازها و نتایج از جمله مدیریت، خط مشی و راهبردها، سرمایه انسانی، منابع و همکاری‌ها، فرایندهای مدیریت بازار و ارائه خدمات  و همچنین سرمایه انسانی، جامعه میزبان لوح و تندیس افتخار جایزه تعالی را دریافت کند.

یاد آور می شود، برند مارکوپولو با حضور جمعی از پیشکسوتان صنعت گردشگری ‌در سال ۸۰ پایه گذاری شد و از ابتدای آغاز فعالیت با ارائه خدمات متمایز و با کیفیت گردشگری را بعنوان شرکتی خلاق و نوآور و از کارآفرینان برتر گردشگری مشهور شد.

این شرکت سالانه در ۴۰ رویداد و نمایشگاه مطرح گردشگری داخلی و بین المللی حضوری فعال دارد و در حوزه ورود گردشگر به کشور و در ارائه خدمات به گردشگران خارجی و داخلی خدماتی مطلوب ارائه می کند.

یادآور می شود،مراسم اختتامیه دومین جایزه تعالی صنعت گردشگری اسفند ماه سال گذشته بوده که به دلیل شیوع کرونا به تعویق افتاد و در ۱۴ مرداد ماه سال 99 برگزار شد. در این مراسم از سوی مقامات حاضر، تندیس جایزه تعالی صنعت گردشگری به دکتر حسن تقی زاده انصاری مدیرعامل شرکت هلدینگ گردشگری مارکوپولو اهداء گردید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست