برند مارکوپولو بعنوان کارآفرین برتر سال ۹۸ تجلیل شد

امروزه کارافرینی بعنوان یک راهبرد ملی برای دستیابی به موفقیت اقتصادی، رفاه اجتماعی، شادزیستی، توسعه فرهنگ، فرصت‌شناسی، خلاقیت و نوآوری، و ارزش‌آفرینی در کشورهای پیشرفته مورد توجه است.
بی‌تردید افتخارآفرینان اقتصادی در رشد و توسعه اقتصادی، توانمندسازی منابع انسانی، اشتغالزایی، حضور در بازارهای جهانی، فقرزدایی، عدالت اجتماعی، و افزایش امید به زندگی نقش شایسته‌ای داشته و به عنوان آینده‌سازان
فردایی روشن شناخته می‌شوند.

در سیزدهمین جشنواره معرفی کارافرینان برتر، برند گردشگری مارکوپولو به عنوان کارآفرین برتر سال ۱۳۹۸ پس از انجام مراحل ارزیابی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انتخاب، معرفی و از سوی مقامات ذیربط تجلیل شد.
روابط عمومی گروه مارکوپولو: شرکت هلدینگ گردشگری مارکوپولو به دلیل فعالیت‌های نوین و تاثیرگذار در صنعت گردشگری و همچنین فرآیندهای توسعه کسب‌وکار و توانمندسازی سرمایه‌های انسانی و افزایش بهره‌وری، با ارزیابی ۳ساله روند رو به رشد فعالیت‌های شرکت، به عنوان کارآفرین برتر سال ۹۸ انتخاب شد و دکتر حسن تقی‌زاده انصاری، مدیرعامل هلدینگ گردشگری مارکوپولو، به عنوان کارآفرین برتر از سوی سیزدهمین جشنواره کارآفرینی وزارت کار و رفاه اجتماعی معرفی و لوح تقدیر به وی اعطا گردید.

سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر با هدف شناسایی و انتخاب افرادی که تلاش‌های آنها توانسته یا می‌تواند تحول قابل توجهی بر صنعت پیرامون آنها ایجاد کند برگزار می‌شود.

دبیرخانه و ‌شورای سیاستگذاری این جشنواره در بخش‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی، و فرهنگی در گروه‌های کشاورزی، صنعت، خدمات، خوداشتغالی و زیربخش‌های گروه‌های مذکور به تناسب افق چشم انداز 20 ساله کشور، و همچنین عملکرد سه سال گذشته‌ی هر شرکت، به انتخاب و معرفی شرکت‌های برتر کارآفرین اقدام کرده است.

این جشنواره قرار بود برترین‌های منتخب سال ۹۸ را در بهار ۹۹ و همزمان با روز کارآفرینی معرفی کند. اما این مراسم به دلیل شیوع کرونا به تعویق افتاد و در ۱۲ شهریورماه ۱۳۹۹ با حضور دکتر محسنی بندپی استاندار تهران، معاونین وزیر، و مدیران کل مرتبط برگزارشد. در این جشنواره از ۹ شرکت کارآفرین برتر تقدیر به عمل آمد.

یادآور می‌شود گروه گردشگری مارکوپولو در سال ۸۰ تاسیس گردیده و هم اکنون در هشت حوزه تخصصی در صنعت گردشگری به فعالیت و ارائه خدمات می‌پردازد. مارکوپولو سالانه در ۴۰ رویداد داخلی و بین‌المللی شرکت می‌کند و همواره سعی دارد در حوزه گردشگری داخلی و بین‌المللی، به ویژه ورود گردشگر خارجی به کشور و معرفی فرهنگ و جذابیت‌های گردشگری ایران به جامعه بین‌الملل، با ارائه خدماتی متمایز و باکیفیت و کسب رضایتمندی حداکثری گردشگران، تاثیر بسزایی داشته باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست